Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Barnowiec - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w apartamentowcu w stylu góralskim, 4 km od Centrum Szczawnicy. Bezczynszowe, opłata 50 zł/ mies za sprzątanie. Umeblowane na zamieszkanie lub na wynajem. Ogrzewanie centralne plus.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krynica-Zdrój(Barnowiec + 16 km)

2 450 000 zł321 m² 7 632,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- miejscowość: krynica - Zdrój - Powierzchnia domu: 321 mkw - Powierzchnia działki: 13,21 ar - Własny parking na 11 samochodów, - media: woda miejska, prąd, siła, gaz, kanalizacja - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 972 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2972 m2 położoną w Grybowie przy ul. Zdrojowej. Nieruchomość objęta jest pozytywną opinią urbanistyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł51,31 m² 4 872,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować budynek usługowy o powierzchni całkowitej 51,31 m2, przylegającej bezpośrednio do drogi asfaltowej. Budynek umiejscowiony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 139 m² 134,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę rolną położoną poza Miejscowym Planem Zagospodarowania w Szczawnicy o pow. 5139m2. Działka położona na stoku południowym w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 232 m² 72,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 89.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z bezośrednim dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1232 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Paszyn

Paszyn(Barnowiec + 14 km)

979 000 zł166 m² 5 897,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do kupienia przytulny dom w Nowym Sączu o powierzchni 166 m2 w Okolicach Nowego Sącza. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, kotłownia, łazienka, salon, kuchnia, hol, duży.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł230 m² 2 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:558 m²

Na sprzedaż przestronny dom 230 m w Starym Sączu os. Północ Do sprzedania trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 230 m, położony na działce o powierzchni 5,58 arów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mystków

Mystków(Barnowiec + 12 km)

680 000 zł117,10 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 117,10m2 usytuowany na działce o pow. ok. 9ar w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka). Dom w trakcie budowy położony około 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Barnowiec

Barnowiec,pomorskie

78 000 zł1 729 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum spokojnej, urokliwej wsi w otoczonej lasami. Idealna pod budowę domu lub jako rekreacja i odpoczynek dla zmęczonych miastem, oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Barnowiec

Barnowiec,pomorskie

120 000 zł104 m² 1 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Barnowcu składający się z dwóch niezależnych mieszkań. Pierwsze mieszkanie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i altanka (całość pow. 57,3 m2). Drugie mieszkanie w stanie surowym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij